Професійне рішення:
Професійне домашнє відбілювання під контролем стоматолога
Це набір з 3 компонентів, які дозволяють повністю безпечно і рівномірно протягом 1-годинного застосування в 14-21 днів досягнути потрібного стабільного результату.
Cavex Bite&White ABC system
Унікальна система домашнього відбілювання в 3 кроки
100 % БЕЗПЕЧНИЙ ПРОДУКТ

Технологія нанесення і обробки зубною пастою дозволяє застосовувати зубні щітки в будь-яких умовах і в потрібний час

БЕЗ ПОБІЧНИХ ЕФЕКТІВ
Відсутність чутливості, оскоми чи інших побічних ефектів
СТАБІЛЬНІСТЬ
Довготривалий результат до 1,5 роки
ЛЕГКІСТЬ ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ
3 кроки для максимального результату
КОМФОРТ ЗАСТОСУВАННЯ

Лише 1 година на день протягом 14-21 днів
ПОВНА КОМПЛЕКТНІСТЬ
Не потрібно докуповувати елементи для проведення курсу відбілення
Безпека
Результат
Комплектність
Відсутність побічних ефектів
Безпечне відбілення
Cavex Bite&White ABC Master набір повністю відповідає директиві ЄС для косметичних продуктів European Cosmetic Directive 76/768/EEC.
А також директиві ЄС Council Directive 2011/84/EU від 20 вересня 2011 про застосування відбілення для зубів згідно норм до <16% на основі перекису карбаміду або <6% на основі перекису водню віком від 18 років.
Всі Європейські країни застосовують дані показники для відбілюючих систем з 31 Жовтня 2012 року.
Довготривалий результат до 18 місяців
Курс відбілення системою Cavex Bite&White ABC Master набір розрахований на 14-21 день застосування, кожного дня по 1 годині перед сном. Такий підхід не я агресивним. Його можна порівняти з програмою фітнес-вправ по схудненню на декілька тижнів з фітнес-тренером. Відповідно результат відбілення поступово закріплюється і Ви отримуєте стабільний результат до 18 місяців і більше.
Повна комплектність
Набору Cavex Bite&White ABC Master набір вистачає для проведення одного курсу відбілення повністю.
Немає необхідності докуповувати зайві шприци гелю чи паст. Також не потрібно одягати капу з гелем наніч чи носити її не 1 годину, а декілька. Результат буде таким самим, як після одно-годинного носіння. Гель ефективний лише в 30-60 хв.
Курс відбілення триває від 14 до 21 дня по 1 годині в день.
Відсутність побічних ефектів
Система для відбілювання Cavex Bite&White ABC Master набір - дозволяє провести комфортно відбілення зубів завдяки повністю продуманому механізму дії. Це не лише гель для відбілення, а ціла система, яка працює комплексно. Як наслідок, відсутність чутливості, оскоми та інших побічних ефектів.
Як це працює ?
1
Активація Cavex Bite & White Stainless триває 3-5 хв

Активація Cavex Bite & White Stainless

Це освіжаюча паста має дві функції:

1) видаляє поверхневі плями і зубний наліт

2) підвищує рН ротової порожнини, при цьому створюючи ідеальне середовище для проведення ефективнішої відбілюючої процедури.

2
Відбілення Cavex Bite& White гелем з капою триває 30-60 хв

Cavex Bite& White відбілення здійснюється, перевіреним, ефективним і безпечним способом з використанням гелю 16% перекису карбаміду (рівнозначний по дії до 6% перекису водню). Додавання до вмісту гелю — фториду натрію сприяє зміцненню емалі, а нітрат калію, допомагає уникнути будь-якої потенційної чутливість зубів.

Процедура з Cavex Bite & White триває 30−60 хвилин, щоб бути ефективною — немає необхідності тримати його в в роті довше. Це дозволяє уникнути висихання емалі, що також може викликати підвищену чутливість.
3
Кондиціювання Cavex Bite& White триває 5-10хв.
Bite & White ExSense пропонує процедуру швидкого і тривалого зняття чутливості зубів завдяки революційній суміші пасти з гідроксиапатиту і гідро-диспергуючої глини. Ці унікальні властивості гідро-диспергуючої глини забезпечують прискорену дисперсію, яка допомагає підвищити проникнення гідроксиапатиту.
Завдяки синергетичній композиції Cavex Bite & White ExSense, гідроксиапатит в основі пасти глибоко проникає в порожнини і мікротріщини емалі, і створює надійний бар'єр для захисту чутливості зубів. Процес кристалізації сприяє відновленню мікротвердості і прискорює процес ремінералізації емалі зуба
Cavex Bite & White Набір ABC: 3-х ступінчаста система для відбілювання зубів в домашніх умовах
*. полоскати ротову порожнину водою заборонено після застосування паст ( процедура А та С ), лише після застосування гелю для відбілювання - процедура B
Популярні запитання-відповіді
Чим відрізняється CAVEX BITE&WHITE від інших систем на ринку ?
По-перше : безпечністю застосування і дії. По-друге: ефективністю і простотою застосування. Безпечність - це дозволені норми вмісту перекису карбаміду згідно суворих вимог Європейського законодавства. Ефективність - це комплекс заходів, для поступового, рівномірного і стабільного відбілювання протягом 14-21 днів.
Чи професійне відбілення в стоматологічному кабінеті є ефективніше ніж дома ? І в чому різниця ?
Багато стоматологів використовує агресивні гелі для відбілення разом зі спеціальними лампами. Таке відбілення дає швидкий результат, але не завжди стабільний та безпечний для Ваших зубів. Тоді як домашнє відбілення по системі Cavex Bite&White дає позитивні результати поступово, кожного дня. Такий спосіб є значно безпечніший і стабільніший.
Чому курс відбілення триває від 14 днів до 21 дня ?
Ефективність відбілення розраховується індивідуально. Хтось може отримати хороший результат за 14 днів, а хтось - за 21 дні. Є багато факторів, які впливають на термін проведення відбілення, як : вік, якість води і т.д.
Чи можу я вдома відбілити свої зуби ?
Так, звичайно. Це система домашнього відбілення. Вам не потрібно проходити додаткові курси професійного відбілення у стоматолога.
Чи потрібно проходити процедуру чистки каменю і зубного нальоту перед використанням цієї системи вдома ?
Так, це рекомендовано. Оскільки забезпечить значно ефективніший і рівномірний результат відбілення.
Чи потрібно замовляти індивідуальна капу для відбілення в свого стоматолога ?
Так, це рекомендовано. Компанія Cavex виготовляє спеціальні термопластичні капи, які набирають форму зубного ряду після температурної обробки гарячою водою, проте індивідуальні капи є більш претензійнішими і простішими в застосуванні.
Чи потрібно докуповувати додаткові гелі для набору ?
Ні, не потрібно. Всіх елементів набору повністю вистачає на курс домашнього відбілення протягом 14-21 днів. Проте індивідуальна капа для процедури відбілення повинна бути замовлена у Вашого стоматолога.
Комплектація
Набори та окремі аксесуари